Opinie

opinie fizjo marika
“Przyszedłem do Mariki po leczeniu złamania na druty Kirschnera paliczka bliższego piątego palca ręki (unieruchomienie 6 tygodni). Ruchomość palca była zerowa jednakże po pierwszej wizycie nastąpiła duża poprawa. Po kilku tygodniach zaleconych ćwiczeń oraz kolejnej wizycie palec wrócił do pełnej sprawności. Bardzo profesjonalne podejście serdecznie polecam.”

Jan

opinie fizjo marika
“Bardzo polecam fizjoterapię Marika Kołakowska, bowiem poprzez wykorzystywanie wielu technik i metod fizjoterapeutycznych naprawiła wiele moich zaszłych dolegliwości, z którymi żyłam wiele lat i myślałam, że już ze mną zostaną. Jestem osobą związaną z medycyną, potrafiącą dostrzec prawdziwego specjalistę. Pani Marika zdecydowanie zalicza się do tego grona. Jest specjalistą, którego polecam i do którego wracam regularnie.”

Izabela Copnik

opinie fizjo marika
“Serdecznie polecam fizjoterapię u Pani Mariki! Dzięki wnikliwemu wywiadowi od początku wiedziała gdzie szukać problemu i potrafiła go rozwiązać kompleksowo. Efekty odczuwalne były już po pierwszej wizycie. Marika posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie oraz każdą wizytą potwierdza, że trafiło się do prawdziwego profesjonalisty”

Klaudia Paruzel

opinie fizjo marika
“Dopóki nie trafiłam do Mariki nie rozumiałam jak ważne jest Nasze ciało i jak wiele może Nam powiedzieć o Nas samych. W końcu zaczynam go szanować i rozumieć. Dzięki tej profesjonalnej i bardzo utalentowanej osobie zaczynam w końcu czuć, że mogę się poczuć lepiej także jeśli chodzi o psychikę i emocję właśnie przez Jej pracę z moim ciałem. Gorąco polecam!”

Anna Paliga

opinie fizjo marika
“Chodząca cudotwórczyni, niesamowita osoba o ogromnym sercu i pasji! Jestem w trakcie leczenia fibromialgii, Marika pomaga mi z moimi nagromadzonymi napięciami i stresami. Odkąd do niej chodzę wiele się zmieniło w moim podejściu do dbania o swoje wnętrze. Polecam gorąco! :)”

Anna Lares

opinie fizjo marika
“Świetna specjalistka, korzysta z różnych technik, pełen profesjonalizm. Bardzo empatyczna osoba, miła atmosfera, pełne odprężenie w czasie sesji pomimo dolegliwości z którymi się zmagam. Bardzo polecam.”

Beata Hatlapa

opinie fizjo marika
“Bezcenne: dobry lekarz i dobry fizjoterapeuta. Wspołpracuję z Mariką od kilku lat i jeśli ktoś potrzebuje pomocy w problemach neurologicznych (u mnie akurat SM) to polecam bo dziewczyna ma wiedzę i moc. Spróbujcie bo to wg mnie dopełnienie programu lekowego, diety i własnych wysiłków w walce z chorobą.”

Ela Ole

Scroll to Top